Prawo przyciągania

sekret prawo przyciąganiaPrawo Przyciągania jest pozornie prostą filozofią, dzięki której możemy żyć na własnych warunkach i przyciągać rzeczy, doświadczenia i ludzi, którzy są nam potrzebni do realizacji naszych pragnień. W możliwie najprostszy sposób, Prawo Przyciągania mówi, że”podobne przyciąga podobne”.

Jest to widoczne w świecie wokół nas – pomyśl o starym powiedzeniu:  ”Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci, kim jesteś.”

Ale Prawo Przyciągania sprowadza pojęcie „podobne przyciąga podobne” do głębszego poziomu: poziom myślenia. Oznacza to, że nie tylko my przyciągamy do nas okoliczności, obiekty materialne i ludzi według naszych działań, ale także robią to nasze myśli które konsekwentnie utrzymujemy w pamięci.

Na przykład, jest oczywiste, że ludzie, którzy odnieśli sukces w biznesie spędzają dużo więcej czasu na myśleniu o sukcesie firmy niż ludzie, którym nie powodzi się w biznesie i Prawo Przyciągania wyjaśnia, dlaczego tak właśnie jest.

Na głębszym poziomie, Prawo Przyciągania opiera się na koncepcji, że wszystko we wszechświecie jest po prostu energią. W ciągu minionego stulecia, naukowcy zaczęli rozumieć ten fakt, jak również, a zwłaszcza w dziedzinie fizyki kwantowej, obecnie istnieje zrozumienie, że wszystkie materialne „rzeczy” są w rzeczywistości tylko energią o określonej częstotliwości.

 

 

Prawo przyciągania najczęściej wyszukiwane:

 • prawo przyciągania chomikuj
 • przyciąganie fizyka
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosy, ocena: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...
`
Prawo przyciągania , , , , , ,
Podobne wpisy:
 • Brak podobnych wpisów
 • 
  Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj
  jak Twoje Marzenia się Spełniają!  Prawo Przyciągania

  1 response to Prawo przyciągania


  1. Pingback: EFT i Hooponopono | Prawo Przyciągania

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>