Prawo przyciągania działa!

prawo przyciągania działaCoraz więcej osób rozumie Sekret. Jednak nie jest to łatwe, aby z powodzeniem stosować Prawo Przyciągania. Zastosowanie Prawa Przyciągania wymaga odpowiedniej metody, ponieważ wiąże się to ze zmianą mentalności. Musisz zdać sobie sprawę, że kreujesz rzeczywistość, świadomie i nieświadomie.

Musisz jasno określić i potwierdzić, co chcesz przyciągnąć lub osiągnąć za pomocą Prawa Przyciągania. Gdy już zdecydujesz, musisz skupić się na tym. Nie zmieniają swojego celu, inaczej Prawo Przyciągania daje słabe wyniki, a może nawet wcale nie zadziałać.

Twoja decyzja musi być konkretna i nie pozwól, aby cokolwiek, lub ktokolwiek przeszkodził Ci w skupieniu i koncentracji.

Prawo Przyciągania wymaga, aby stale skupiać się na swoim celu. Prawo Przyciągania działa i pracuje cały czas. Możesz go używać już teraz, aby Twoje marzenia zmieniły się w rzeczywistość. Urodziłeś się, jako kreatywny twórca i Prawo Przyciągania pozwala zmienić umysł, aby tworzyć swoją rzeczywistość.

Musisz znaleźć sobie ciche miejsce, aby utrzymać swój umysł w spokoju. Spokojny umysł sprawia, że ​​Prawo Przyciągania działa szybciej i łatwiej. Następne, co musisz zrobić, to medytować przez około pięć do dziesięciu minut.

Medytacja wprowadza pozytywny stan umysłu i ważne, aby ją zacząć praktykować regularnie jeśli chcesz tworzyć swoją rzeczywistość za pomocą Prawa Przyciągania.

„Medytować, to w sercu świadomości obserwować spokój ducha.”

Nasze zmysły od rana do wieczora stale nastawione są na odbiór bodźców zewnętrznych, natomiast umysł albo we wspomnieniach łączy się z przeszłością, albo zajmuje się przyszłością – snując plany. Przeżywanie chwili obecnej, „tu i teraz” okazuje się niełatwą sztuką. Pomocna jest w tym medytacja.


Prawo przyciągania najczęściej wyszukiwane:

 • google prawo przyciagania
 • medytacja wieczora
 • prawo przyciagania spokoj
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosy, ocena: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...
`
Medytacja, Prawo przyciągania , , , , , , ,
Podobne wpisy:
 • Brak podobnych wpisów
 • 
  Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj
  jak Twoje Marzenia się Spełniają!  Prawo Przyciągania

  1 response to Prawo przyciągania działa!


  1. Pingback: Jak przyciągnąć miłość? | Prawo Przyciągania

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>