Seminarium The Secret

Nigdy Wcześniej W Historii Nie Było Tak Wielu Możliwości, Aby Się Wzbogacić…

Przyglądając się czasom dzisiejszym , z pewnością dojdziesz do takiego wniosku. Oczywiście, jest dzisiaj mnóstwo „szybkich” sposobów i metod na osiągnięcie bogactwa, ale my mamy tutaj na myśli prawdziwe bogactwo. Bogactwo, które zdobywasz naturalnie i w sposób uczciwy, nie wyrządzając nikomu krzywdy i szkody.

Zastanów się…

Już teraz masz pod ręką praktycznie wszystko, co jest Ci potrzebne, aby zarabiać mnóstwo pieniędzy. Wystarczy, tylko że będziesz potrafić to dostrzec. Nikt nie powie Ci, czym powinieneś się zajmować i co robić, bo jesteś wyjątkową istotą z całą paletą talentów i umiejętności, których nie posiada nikt inny na świecie i to właśnie Ty sam musisz o tym zadecydować.

Podstawową kwestią jest więc to, abyś zdecydował(a) czym chcesz się zajmować i OKREŚLIĆ DOKŁADNIE CZEGO OCZEKUJESZ OD ŻYCIA.

Jeśli pragniesz pieniędzy, to określ bardzo dokładnie ile chcesz zarobić w przeciągu najbliższego roku, lub jaki dochód zadowoli Cię w skali miesiąca i w jakim czasie chcesz ten pułap osiągnąć. Zrób to teraz. Nie odkładaj na jutro. Określ dokładnie, ile chcesz zarabiać.

Zobacz jak było na poprzednim seminarium:


sekret


Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj
jak Twoje Marzenia się Spełniają!Prawo Przyciągania

Tagi: , , , , , , , , ,

1 response to Seminarium The Secret


  1. Ewa

    Byłam juz dwa razy na seminarium The Secret. Było warto!!
    Prawo Przyciągania działa.Stosuje je sama od ponad 20 lat:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>